Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Calahonda € 1.200.000,-
Ref.no: RSOR5300845
Price: € 1.200.000,-
Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Calahonda € 1.200.000,-
| Bedrooms | 3 |
| Bathrooms | 2 |
| Tontin koko | 0m² |
| Living area | 260m² |
| Pool | yes |
| Garden | yes |
| Parking | yes |
| Cooling | %lng_% |
| Storage | %lng_% |
| Elevator | %lng_% |
| Built year | 1984 |
| Floor | |
| Instelling: dicht bij winkels, dicht bij zee | |
| Orientatie: Zuid | |
| Staat: uitstekend | |
| Zwembad: gemeenschappelijk | |
| Klimaatregeling: airconditioning | |
| Uitzicht: tuin | |
| Ominaisuudet: Vaatekaapit, Lähellä liikennettä, Yksityinen Terassi, Oma kylpyhuone, Kaksinkertaiset ikkunat, Kellarikerros, Kuituoptiikka | |
| Meubels: optioneel | |
| Tuin: privé | |
| Beveiliging: Gated Complex, 24-uurs beveiliging | |
| Parkeren: privé | |
| Hulpprogramma's: drinkbaar water |
Price: € 1.200.000,-
Lisää tietoa ›››
Viehättävä omakotitalo Ala-Calahondassa, Mijasissa
Tämä upea omakotitalo sijaitsee halutulla alueella Calahondan alaosassa, vain kivenheiton päässä rannalta ja kaikista paikallisista palveluista. Kiinteistö sijaitsee vain 21 yksityisen huvilan ainutlaatuisella yhteisöllä, ja siinä on kauniisti hoidetut yhteispuutarhat, suuri yhteinen uima-allas ja rauhallinen asuinilmapiiri.
Huvilassa on oma, kypsä puutarha, jossa on runsaasti tilaa yksityisen uima-altaan rakentamiseen, joten se on ihanteellinen paikka nauttia Välimeren elämäntyylistä täysillä.
Kahteen tasoon jakautuneessa pohjakerroksessa on valoisa ja kutsuva avoin olohuone- ja ruokailutila, jossa on takka – täydellinen asumiseen ympäri vuoden. Tässä kerroksessa on myös kaksi makuuhuonetta, joista toista käytetään tällä hetkellä oleskelutilana, kylpyhuone, viihtyisä eteinen ja suora pääsy terassille, jolta on näköala puutarhaan.
Yläkerrassa on tilava makuuhuone oleskelualueineen, kylpyhuone ja oma terassi – ihanteellinen rauhalliseksi päämakuuhuoneeksi tai vierashuoneeksi.
Lisäksi autotallin vieressä on lisähuoneita, jotka tarjoavat erinomaiset mahdollisuudet muuntaa ne asuintiloiksi, vierasasunnoksi tai kotitoimistoksi.
Tämä kiinteistö on erinomainen tilaisuus pysyväksi asunnoksi, loma-asunnoksi tai sijoitukseksi Costa del Solilla, yhdistäen sijainnin, yksityisyyden ja suuren potentiaalin yhdellä Mijasin halutuimmista rannikkoalueista.
BE - Nederlands
DE - Deutsch
DA - Danske
EN - English
FI - Suomi
FR - Français
NL - Nederlands
NO - Norsk
RU - Русский
SV - Svenska