Marbella

Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Marbella € 1.550.000,-

Ref.nr: RSOR5155129
Pris: € 1.550.000,-

1-7980e48d732b6fc85c14b43b94d2aa54.jpg

Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Marbella € 1.550.000,-

Soverom5
Bathrooms4
Tomten størrelse835m²
Område347m²
Poolja
Hageja
Parkeringja
Built year1980
Omgeving: Stad, Dicht bij winkels, Dicht bij zee, Dicht bij scholen, Urbanisatie
Orientatie: Noord, Oost, Zuid, West
Staat: Redelijk, Renovatie vereist, Restauratie vereist
Zwembad: privé
Klimaatregeling: open haard
Uitzicht: zee, bergen, panoramisch, tuin, zwembad
Funksjoner: Overbygd terrasse, Innebygde garderober, Nær kollektivtransport, Privat terrasse, Bod, Vaskerom, Eget bad, Tilgjengelighet for bevegelseshemmede, Grill, Kjeller
Keuken: keuken-woonkamer
Tuin: privé
Beveiliging: Gated Complex, Alarmsysteem
Parkeren: overdekt, privé
Hulpprogramma's: elektriciteit, drinkwater, telefoon
Categorie: Investering
Ref.nr: RSOR5155129
Pris: € 1.550.000,-

Mer informasjon ›››
Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Marbella € 1.550.000,-

IDEELT HJEM OG INVESTERING.

Fantastisk frittliggende villa med vakker panoramautsikt over havet og fjellene, klar for renovering, beliggende i det nordlige boligområdet i Marbellas bysentrum, El Mirador, med alle slags tjenester i nærheten og det historiske og kommersielle sentrum bare en 3-5 minutters kjøretur unna.

En flott mulighet til å gjøre om et vakkert hus i andalusisk-middelhavsstil til et moderne hjem, med en fantastisk beliggenhet, med internasjonale skoler, offentlig transport, supermarkeder, sportsklubber og førsteklasses golfbaner i nærheten. Det har også enkel tilgang til motorveiene AP-7 og N-340, og Málaga by og den internasjonale flyplassen ligger bare en 40-minutters kjøretur unna.

For tiden har den et mangfold av lokaler som gir et bredt spekter av muligheter.

Eiendommen, fordelt over to etasjer pluss en liten kjeller, består av:
- 2 stuer; en i underetasjen og en i overetasjen, begge med peis.
- 2 spisestuer; et hovedsoverom, som ligger ved siden av stuen i første etasje, og en separat stue, som ligger ved siden av et stort kjøkken.
Første etasje inneholder også en hall, et toalett, et kontor/soverom, en veranda, et vaskerom og en grill.
Øverste etasje har, i tillegg til en andre hall og den andre stuen, to soverom med eget bad, og to til med felles bad. En balkong. To av soverommene har panoramautsikt over havet, og på klare dager, Afrika og Gibraltar, mens de to andre har utsikt over Sierra Blanca og La Concha.
En hage med modne trær og vegetasjon, et fantastisk basseng, sjarmerende verandaer rundt huset og overbygd utendørs parkeringsplass for to biler.

Den har: Varmtvann med solcellepaneler, egen vanntank og propantank for oppvarming. Et alarmsystem.

Kort sagt: Dette er en ideell eiendom å investere i og gjøre om til et ideelt familiehjem eller en andrebolig, enten til personlig bruk eller med tanke på renovering og videresalg, da det er et svært ettertraktet og høyt verdsatt område i Marbella, ideelt for luksusfamilier.

Alternatives

BOHAAP4883_27051_V1_DF7C.jpg

Te koop Villa Costa Del Sol Marbesa € 1.595.000,-

Pris € 1.595.000,-
Mer informasjon
BOMACP473_13624_V0_C265.jpg

Te koop Villa Costa Del Sol Elviria € 1.495.000,-

Pris € 1.495.000,-
Mer informasjon
AVEABP459_11190_V0_5E22.jpg

Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Calahonda € 1.600.000,-

Pris € 1.600.000,-
Mer informasjon
1-7980e48d732b6fc85c14b43b94d2aa54.jpg

Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Marbesa € 1.595.000,-

Pris € 1.595.000,-
Mer informasjon
Villa Marbella uses cookies. Click here for more information. Close
x