Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Sierra Blanca € 4.395.000,-
Ref.nr: RSOR4226188
Pris: € 4.395.000,-
Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Sierra Blanca € 4.395.000,-
| Soverom | 4 |
| Bathrooms | 4 |
| Tomten størrelse | 0m² |
| Område | 370m² |
| Pool | ja |
| Hage | ja |
| Parkering | ja |
| Cooling | %lng_% |
| Storage | %lng_% |
| Elevator | %lng_% |
| Built year | 2006 |
| Etasje | |
| Orientatie: Zuidoost, Zuid, Zuidwest | |
| Staat: uitstekend | |
| Zwembad: privé | |
| Klimaatregeling: airconditioning, open haard | |
| Uitzicht: zee, tuin | |
| Funksjoner: Overbygd terrasse, garderobeskap, privat terrasse, WiFi, eget bad, marmorgulv | |
| Meubels: niet gemeubileerd, optioneel | |
| Keuken: volledig ingericht | |
| Tuin: privé | |
| Beveiliging: intercom, alarmsysteem | |
| Parkeren: Garage, privé | |
| Nutsbedrijven: elektriciteit | |
| Categorie: Vakantiehuizen, Luxe |
Pris: € 4.395.000,-
Mer informasjon ›››
TIL SALGS:
Denne villaen i ett plan ligger i hjertet av Sierra Blanca, Marbella – et av de mest prestisjefylte områdene i Sør-Spania. Med sine 4 soverom og 4 bad har den plass til opptil 8 gjester som kan skjemmes bort med en perfekt vedlikeholdt hage som kjærlig omfavner bassenget foran huset, samt et spesielt sjarmerende interiørdesign som harmonisk kombinerer eierens skandinaviske sjel med internasjonale kunstverk.
Interiøret nås via en romslig entré med mye sollys. Herfra finner du et soverom med dobbeltseng og eget bad med dusj og badekar på venstre side. Soverommet er preget av gulv-til-tak-vinduer som gir rikelig med naturlig lys i rommet, samt et skrivebord og en TV.
På høyre side av foajeen finner du et baderom i en spesiell farge for gjester.
I den videre delen av huset åpner det seg en stue, spisestue og kjøkkenkrok. Gulv-til-tak-vinduene slipper inn rikelig med naturlig lys. Planløsningen er åpen for en spesielt generøs romfølelse. Kjøkkenet er utstyrt med alt av moderne utstyr. Spisestuen er innrammet av et lite bibliotek med en samling internasjonale bøker, og fra stuen med peis har du tilgang til den overbygde terrassen. Dette området er delt inn i et loungeområde og et utendørs spiseområde, begge med en fantastisk utsikt over hagen og bassengområdet.
Husets vestfløy har ett hovedsoverom med direkte tilgang til hagen og et eget bad med badekar og dusj. To ytterligere soverom og et bad med dusj fullfører villaens plass. På nordsiden finner du enda en utendørs spiseplass, ideell for grilling. Et helt spesielt høydepunkt – den seilbeskyttede solterrassen med havutsikt kan nås via en utvendig trapp. Ideelt for å lese en bok i fred, nyte havutsikten eller forfølge dine egne tanker.
Villaen er det perfekte valget for en familie med barn eller en vennegjeng som leter etter en villa med basseng i et prestisjefylt område nær Marbella og stranden.
BE - Nederlands
DE - Deutsch
DA - Danske
EN - English
FI - Suomi
FR - Français
NL - Nederlands
NO - Norsk
RU - Русский
SV - Svenska