Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Cabopino € 4.275.000,-
Ref.nr: RSOR5234515
Prijs: € 4.275.000,-
Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Cabopino € 4.275.000,-
| Slaapkamers | 5 |
| Badkamers | 5 |
| Woonoppervlak | 1200m² |
| Leefruimte | 670m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | %lng_% |
| Bouwjaar | 0 |
| Verdieping | |
| Ligging: Golfbaan aan de kust, dicht bij de haven, dicht bij de zee, dicht bij scholen, dicht bij het bos, in een stedelijk gebied | |
| Orientatie: Zuid | |
| Staat: Nieuwbouw | |
| Zwembad: privé | |
| Uitzicht: zee, golf, panoramisch | |
| Kenmerken: Overdekt terras, Inbouwkasten, Privéterras, Serre, Badkamer en suite, Dubbele beglazing, Domotica, Glasvezelinternet | |
| Meubilair: niet gemeubileerd | |
| Keuken: volledig ingericht | |
| Tuin: privé | |
| Parkeren: ondergronds, meer dan één | |
| Categorie: Luxe, Met Bouwvergunning |
Prijs: € 4.275.000,-
Meer informatie ›››
Deze spectaculaire villa is momenteel in aanbouw in de woonwijk Artola Alta, direct aan de golfbaan en met een adembenemend uitzicht.
De villa is verdeeld over vier verdiepingen: kelder, begane grond, eerste verdieping en solarium.
Het huis heeft in totaal 5 slaapkamers, waarvan 1 in het souterrain, 1 op de begane grond en 3 op de eerste verdieping met een prachtig uitzicht op de zee en de golfbaan. Elke slaapkamer heeft een eigen en-suite badkamer, wat privacy en comfort voor de gasten garandeert.
De
In het souterrain bevindt zich een slaapkamer met eigen badkamer, een multifunctionele ruimte, een wasruimte en een parkeerplaats. Op de begane grond vindt u een hal, een gastentoilet, een slaapkamer met eigen badkamer, een ruime woonkamer, een eetkamer en een ultramoderne open keuken, volledig uitgerust met hoogwaardige apparatuur, die een functionele en aantrekkelijke ruimte biedt. Op de eerste verdieping bevinden zich een hal en drie slaapkamers met eigen badkamers. Tot slot is er het solarium met een jacuzzi en een hoogwaardige buitenkeuken, waar u kunt genieten van het uitzonderlijke uitzicht op de zee en de golfbaan (Cabopino Golf), de zonsondergangen en de bergen.
De villa beschikt over ultramoderne voorzieningen, waaronder een aerothermisch systeem voor warm en koud water, vloerverwarming, airconditioning (warm en koud) en een domoticasysteem.
De buitenruimte van de villa biedt een oase van rust en sereniteit, waaronder
Een groot zoutwaterzwembad naast een prachtige tuin. Het beschikt ook over een ruim terras, een idyllische plek om in alle rust te genieten met familie en vrienden.
BE - Nederlands
DE - Deutsch
DA - Danske
EN - English
FI - Suomi
FR - Français
NL - Nederlands
NO - Norsk
RU - Русский
SV - Svenska