La Cala

Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol La Cala € 2.500.000,-

Ref.nr: RSOR5272864
Prijs: € 2.500.000,-

1-7980e48d732b6fc85c14b43b94d2aa54.jpg

Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol La Cala € 2.500.000,-

Slaapkamers5
Badkamers5
Leefruimte245m²
Zwembadja
Tuinja
Parkerenja
Bouwjaar2026
Omgeving: Dichtbij golf, Dichtbij bos
Orientatie: Zuid
Staat: Nieuwbouw
Zwembad: privé, verwarmd
Klimaatregeling: Airconditioning, A / C, A / C koud, Centrale verwarming, U / F-verwarming, U / F / H-badkamers
Uitzicht: zee, bergen, golf, panoramisch, tuin, zwembad, bos
Voorzieningen: Overdekt terras, Lift, Privéterras, Solarium, Fitnessruimte, Sauna, Speelkamer, Berging, Bijkeuken, Badkamer en suite, Toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit, Marmeren vloer, Jacuzzi, Barbecue, Dubbele beglazing, Personeelsverblijf, Kelder, Glasvezelinternet
Meubilair: niet gemeubileerd
Keuken: volledig ingericht
Tuin: privé, aangelegd, eenvoudig onderhoud
Beveiliging: Gated Complex, Entry Phone
Parkeren: Ondergronds, Garage, overdekt, privé
Hulpprogramma's: elektriciteit, drinkwater
Categorie: Golf, Investering, Luxe, Hedendaags
Ref.nr: RSOR5272864
Prijs: € 2.500.000,-

Meer informatie ›››
Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol La Cala € 2.500.000,-

Sleutelklare villa
Deze gloednieuwe villa is te koop en bevindt zich in La Reserva de la Cala Golf, Mijas Costa, aan de oostkant van Marbella, Costa del Sol, in het zuiden van Spanje.
De villa biedt een adembenemend uitzicht op de Middellandse Zee, de omliggende bergen en uw privézwembad, en garandeert volledige privacy in de prachtige privétuin. Deze moderne villa beschikt over 5 slaapkamers, elk met een eigen en-suite badkamer, plus een apart gastentoilet. De open keuken is volledig ingericht en uitgerust met moderne apparatuur.
De villa beschikt over een privézwembad met zout water en een jacuzzi, een aangelegde mediterrane tuin met diverse fruitbomen, een automatisch irrigatiesysteem en een privégarage voor twee auto's. Verder is er airconditioning (warm/koud) en vloerverwarming. Er is een lift naar alle verdiepingen en de gehele woning is voorzien van dubbel glas van het merk Cortizo.

Naast het hoofdgebouw is er een grote kelder van 240 vierkante meter. Deze ruimte zou ideaal zijn voor de inrichting van een fitnessruimte, een speelkamer/bioscoop, enzovoort.

Omgeven door natuur en een prachtig groen landschap, is La Reserva de la Cala Golf een nieuw gebied in ontwikkeling met luxe vrijstaande villa's in La Cala Golf Resort & Spa, een bekende woon- en vakantiebestemming. Het resort beschikt over een fantastische 18-holes La Cala Golf Club met 3 championship-banen en een golfacademie, een luxe hotel & spa, diverse wellness-, sport- en recreatiefaciliteiten zoals tennis- en squashbanen en een voetbalveld van FIFA-formaat. Alle voorzieningen zoals trendy strandclubs, restaurants, supermarkten en bars zijn gemakkelijk te bereiken, op korte rijafstand.

Het zandstrand van Elviria (Oost-Marbella) ligt op ongeveer 15 minuten rijden, La Cala de Mijas op minder dan 10 minuten, Marbella op 25 minuten, Puerto Banus op 30 minuten en de internationale luchthaven van Málaga op 25 minuten rijden.
Leveringsdatum: 2027

Financiering is mogelijk voor de aankoop van de villa. (vraag naar meer informatie)
Flexibele betalingsplannen beschikbaar

Alternatieven

1-7980e48d732b6fc85c14b43b94d2aa54.jpg

Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Marbesa € 2.450.000,-

Prijs € 2.450.000,-
Meer informatie
AWCACP1196_29369_V0_DA7B.jpg

Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Marbesa € 2.450.000,-

Prijs € 2.450.000,-
Meer informatie
1-7980e48d732b6fc85c14b43b94d2aa54.jpg

Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Elviria € 2.495.000,-

Prijs € 2.495.000,-
Meer informatie
1-7980e48d732b6fc85c14b43b94d2aa54.jpg

Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Marbella € 2.450.000,-

Prijs € 2.450.000,-
Meer informatie
Villa Marbella maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x